Krostki na pośladkach a podejrzenie zapalenia mieszków włosowych lub potówki

Ostatnio pytałam o krostki na pośladkach i dostałam odp iż może być to zapalenie mieszków włosowych. Co roku w lecie zmagam się z krostkami na udach po zewn stronie nóg. Byłam u dermatologa i lekarzy lecz oni pow ze mam albo zapalenie mieszków włosowych albo potowke a na to lekarstwa nie ma i zawsze wychodziłam od lekarzy z niczym. Niestety często wyjeżdżam do pracy na farmę i nie ma mnie obecnie w Polsce . Czy mogłabym prosić o jakąś nazwę (masci, leku) co może mi pomóc na pośladki ??

Witam. Jeśli krostki pojawiają się na tle nadmiernego wydzielania potu polecam mycie ciała dostępnymi a drogeriach peelingami, Usuną one martwe komórki naskórka i zmniejszą tendencję do powstawania wyprysków.