Krostki na żołędzi penisa i schodząca skóra a grzybica penisa

Witam, powtarzam pytanie, z soboty na niedziele uprawialem 3 razy seks z kolezanka (o 22, potem po polnocy i z rana o 8 jakos) nie uzywalem prezerwatywy/zeli i mozliwe ze to zwykle otarcie ale wyskoczyly kropki na zoledziu do tego po tej stronie co myslalem ze bylo obtarcie (bolalo przy dotyku) teraz schodzi mi skóra i tylko po tej stronie czy to przez obtarcie czy to moze byc grzybica penisa?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
na podstawie opisu dolegliwości nie można wykluczyć zarówno otarcia jak i infekcji. najbezpieczniej będzie zgłosić się z problemem do dermatologa, na podstawie dokładnej obserwacji zmian i ew. badaniach dodatkowych będzie można postawić diagnozę i rozpocząć leczenie.