Krosty na żuchwie pod linią żuchwy

Witam. Od tygodnia na szyjii pod linia zuchwy mam malusir chrosty. Skora swedziala i byla zaczerwieniona. Objawy po 3 dniach zmalaly na dwa dni. Teraz sie nasililo. Dodatkowo swedza i pieka mnie cale policzki. Juz nie moge wytrzymac a do lekarza bede mogla udac sie za 3 tygodnie. Uzylam masci trybiotyk ale nie pomogla. Nigdy nie mialam nic podobnegoba z kosmetykow nie uzywalam nic nowego.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. proponuje udac się do lekarza rodzinnego.