Krwiak po operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego

Witam. 21.07.2014r miałam wycinany wyrostek robaczkowy. Zabieg przeprowadzono bez problemu.30.07 ściągali mi szwy z tym że rana strasznie krwawiła. zostawiono mi jeden szewek (ostatni z prawej strony) 1.08w drodze do lekarza rana strasznie zaczęła krwawić.Okazało się że powstał pod nią krwiak który wydostał się właśnie w ten sposób. Aktualnie mam dziurę w brzuchu wypełnioną sączkami. Przeraża mnie to lekko.. czy to normalne? jak długo rana się będzie goić? co mogło spowodować powstanie krwiaka?

Witam. W trakcie operacji przecina się liczne naczynia i koaguluje. Większość naczyń w ten sposób zostaje zamknięta. Zdarzyć się może iż skrzepik w naczyniu nie wytrzyma naporu krwi i stąd może pojawić się krwawienie - po prostu pech. Po opróżnieniu się ze skrzepów krwi rana zagoi się szybko - bez obaw.