Leczenie neurosarkoidozy lub chłoniaka pnia mózgu

witam serdecznie szukam pomocy dla mojego chorego wujka, dzisiaj wypisano go ze szpitala z prawdopodobnym rozpoznaniem 1 neurosarkoidoza llub 2 chłoniak pnia mózgu obecnie jest w ciężkim stanie , szukam lekarza który mu pomoże mam wszystkie wyniki badań mam nadzieję że jest dla niego ratunek

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę skorzystać z wyszukiwarki specjalistów dostępnej na naszej stronie.