Leki i ich zamienniki w WZW typu C

witam. choruje na wzwc i obecnie jestem na terapi interferonem pegylowanym z rybawiryna. lekarz zalecil mi tez zazywanie legalonu 140 i esseliv max. nie ukrywam ze sa to drogie leki dlatego kupilem tansze zamienniki sylimarol vita 150 i esselver. czy sa to rownie skuteczne medykamenty i tak samo skuteczne i czy moge je zazywac?. pozdrawiam tb

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane preparaty można używać zamiennie. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.