Lekki ból głowy każdego dnia od 10. miesięcy

Witam, Ok. 10mies. niemal codziennie lekko boli głowa z prawej strony (czoło na prawo i górę od oka). 1.5 roku temu miałem uraz głowy (rozcięcie-tylna,lewa,dolna część - brak omdlenia). Pół roku temu od neurologa co dostałem tabletki p.bólowe. Wizuta u innego neurologa - miałem zrobić badanie krwi, pójść do okulisty oraz zrobić tomografię głowy. Dziś u okulisty okazało się że na jednym oku mam okul. cylindryczne -0.75 zamiast -1.0. Czy to może być przyczyna?Czy mimo to iść na tomografię?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, problemy okulistyczne najprawdopodobniej nie są przyczyną Pańskich dolegliwości. proszę stosować się do zaleceń lekarza i wykonać badanie tomografii komputerowej. Pozdrawiam.