Małżeństwo na odległość i problemy wychowawcze z dziećmi

witam mam 32 lata mam dwójkę dzieci syn 11 l ma stwierdzone ADHD a wiec co dzien szkole w domu na placu zabaw nieustanna walka krzyki protesty bicie innych córka 7 l znow na odwrot za bardzo spokojna ma swoj swiat nieumie sie obronic wraca ze szkoly posiniaczona dzieci ja bija ona czeka az skonczą bez ruchu ani niedrgnie . tlumacze prosze na nic moje slowa . maz od 2 lat za granica pracuje bardzo zadko sie widujemy na skajpie przez tel juz nie to samo odnosze wrazenie ze to koniec malrzenst

Pozdrawiam serdecznie,
A.C

Witam, znalazła się Pani w bardzo trudnej sytuacji, pozostawiona sama z problemami dnia codziennego i wychowywaniem dzieci. ADHD u syna należy leczyć w Poradni Zdrowia Psychicznego, odpowiednio dobrana farmakoterapia i psychoterapia powinna znacznie złagodzić objawy nadpobudliwości. W niektórych wypadkach takie dziecko można nawet umieścić w na oddziale szpitalnym leczenia nerwic dla dzieci i młodzieży, gdzie przez kilka miesięcy jest specjalistycznie leczony i ma możliwość jednoczesnego kontynuowania nauki a Pani ma pełne wsparcie psychologiczne we wszelkich trudnościach - informacje teleadresowe na temat powinna Pani znaleźć w internecie, na stronach NFZ, telefonicznie w najbliżej Poradni Zdrowia Psychicznego czy wreszcie u psychologa szkolnego. Co do córki proszę udać się z nią do dziecięcego psychologa klinicznego w celu dokonania diagnozy oraz zainterweniować w szkole wyrażając oczekiwanie, że sytuacja bicia Pani córki przez inne dzieci nigdy więcej się nie powtórzy. Gdyby jednak mimo to się ponownie zdarzyło, że inne dzieci ją biją należy zgłosić sprawę w formie pisemnej do Dyrektora szkoły, który powinien dołożyć wszelkich starań aby nikt w jego placówce nie stosował przemocy. W takich sprawach czasami nawet interweniuje policja, nie może Pani pozwolić by ktoś znęcał się nad Pani córką. Życzę sił w wyjściu z kryzysowej sytuacji. Pozdrawiam