Metaliczny zapach z pochwy a grzybica

mam dziwny zapach z pochwy , taki metaliczny ? czy to coś poważnego ? grzybica ?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie odmiennego niż zwykle zapachu z okolic intymnych może sugerować infekcję układu rozrodczego. Ni można wykluczyć innych przyczyn dolegliwości. Proszę udać się do specjalisty ginekologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.

Witam,
jest to możliwe choć sam zapach niczego nie przesądza. Należy wykonać posiew wymazu z pochwy. Taki objaw może też towarzyszyć początkowej fazie zakażenia bakteryjnego.
Pozdrawiam