Miesiączka po 16 dniach

Witam! Jestem 19letnią kobietą. Zacznę od tego, że zawsze miałam w miarę regularne, średnio obfite miesiączki. Od 3 miesięcy miałam je co 25 dni. Ostatnio jednak dostałam okres po 23 dniach i był bardzo mało obfity. Trwał 4 dni, jednak było to raczej plamienie niż krwawienie. Następny okres dostałam zaś po 16 dniach i objętościowo wydaje się być normalny. Czy mam podstawy do niepokoju? W ostatnim czasie miałam dużo stresujących sytuacji, czy mogły one mieć wpływ na mój cykl? Pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Stres móg mieć wpływ. Aczkolwiek jeżeli nie dojdzie do U normowania to konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa.