Mieszane uczucia po powrocie do byłego chłopaka

Jestem z chłopakiem w związku od listopada, jednakże przez czerwiec mieliśmy przerwe, on zerwał, ale wrócił. Jednakże nadal nie moge odzyskać tego szczęścia jakie miałam gdy byliśmy wczesniej razem. Czuje się jakbym miała w sobie 2 osoby, obydwie go kochają, ta pierwsza chce z nim być, chce z nim spędzić przyszłość i wie że ona sie spełni, a ta druga sądzi ze tak nie bedzie, nie wierzy już w to, że to ten jedyny, ale wie że go kocha i chce by wróciło to co było. Nie wiem jak mam sobie pomóc
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Moim zdaniem, gdy Twój chłopak zerwał z Tobą utraciłaś część poczucia bezpieczeństwa i zaufanie do swojego chłopaka. Twoje ambiwalentne uczucia wynikają z obawy, że znowu Cię opuści, że po raz kolejny go stracisz.
Porozmawiaj z nim szczerze, o tym, co czujesz i daj sobie czas, na to, aby Twoje zaufanie do niego się wzmocniło.
Pozdrawiam