Migrena a leczenie antydepresantami

Choruję na migrenę podstawną.Mam dwa pytania w związku z tym.Czy tę migrenę leczy się antydepresantem? Po drugie czy jedt to normalne ,żeby mieć z rana zawsze światłowstręd.Z rana w moim domu jest półmrok.Kiedy zostaje włączone pełne oświtlenie automatycznie u mnie wywołuje ból głowy.

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to objaw migreny. Proszę udać się do lekarza neurologa. Aby zintensyfikowac leczenie.