Modyfikacja węzła zatokowego a wszczepienie stymulatora

Witam serdecznie mam pytanie moja mama jest po 2 modyfikacjach węzła zatokowego z powodu tachykradij opornej na leczenie farmakologiczne i teraz lekarz chce zrobic ablacje łącza i muwi ze trzeba wszczepić stymulator czy to bedzie konieczne

Lek. Tomasz Budlewski

Skoro lekarze twierdzą że tak, to proszę się kierować zaleceniami, bez podstawowych informacji o pacjencie, bez badania fizykalnego i badan dodatkowych nie jestem w stanie udzielic porady internetowej.