Na co wskazuje kołatanie serca?

Witam. Biore od 10 msc bibloc 2.5 mg co kilka dni czuje rano kolatanie serca puls wynosi od 111do 120. A wczesniej tego nie bylo jaka jest przyczyna dzieje sie tak od okolo miesiaca. Zawsze biore leki rano i bylo dobrze. Dzis ok poludnia mialam 65 pulsu a wczoraj o 9 118 co to moze byc . prosze o porade .. Wiem skaza mi isc do lekarza ale chce sie dowiedziec co to moze byc i uniknac niepotrzebnej wizyty i nie chce zawracac lekarzowi glowy . bo moga byc wazniejsze przypadki .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczny zapis ekg i jak sadze holter aby zobaczyć czy są dodoatkowe jakieś zaburzenia, konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i jak sadze następnie u kardiologa