Nerwica wegetatywna a śmierć bliskiej osoby

Witam mam 23 lata, po śmierci taty stwierdzono u mnie Nerwice Wegetatywna, kardiolog powiedział, że to jest normalne. Ale niepokoi mnie ból głowy od ponad miesiąca, w czole , skroniach, uciska przy wstawaniu z łóżka, nie przyjemne uczucie tak jakby coś się tam rozlewało. Byłam u lekarza, ale Neurologa ma na 28 tego miesiąca . Wczoraj dostałam bólu brzucha ... wymiotowałam i biegunka dzis przeszło.

Dzień dobry,

Proszę udać się do psychoterapeuty na konsultacje, które mogą zakończyć się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic.

Witam,
proponuję umówić wizytę stacjonarną>Śmierć bliskiej osoby jest zawsze związana z kryzysem psychicznym,nad którym trzeba się skupić poprzez bezpośredni kontakt.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam,jeżeli Pani zechce.