Nerwica żołądka a hydroksyzyna

Po jakim czasie hydroksyzyna może wyraźnie poprawić stan zdrowia w nerwicy żołądkowej? Biorę lek od 28 lutego (najmniejsza dawka), a 30 marca zwiększyłam i teraz biorę 25 rano i wieczorem. Nie widzę poprawy, a kiedyś mi pomagała. Tylko, że teraz nerwica powoduje mdłości 24/7 i problemy z trawieniem oraz refluks. Czy jest szansa, że mi się polepszy? Mam uczulenie na leki od refluksu, a na prawdę już nie daję rady. Cały czas chce mi się wymiotować. Pomocy!

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Hydroksyzyna to leczenia objawowe.

Pozdrawiam.