Nisko położony zarodek w 6 tygodniu ciąży a praca fizyczna

Witam Jestem w szóstym tyg. zarodek ma 0,77cm i jest nisko położony. Boję się strasznie i nie wiem co mam robić. Zwolnienia z pracy nie dał mi ginekolog a w pracy nie wesoło mam-ciężko i warunki okropne. Czytałam dużo i wszędzie piszą, żeby wtedy leżeć a ja non stop przez 8godz. w pracy stoję i każą nosić. Co mam zrobić by było ok? A jeśli zarodek nie powędruje w górę?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Być może nie poinformowała Pani lekarza o charakterze swojej pracy. Proszę udać się na ponowną wizytę do specjalisty ginekologa celem wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.