Obniżenie nastroju a palenie marihuany

Od jakiegos czasu, nie ptorafie okreslic jak dlugo, moze jest to tydzien moze trzy odczuwam duze obizenie nastroju, rodzice ciagle mnie pytają nad czym rozmyslam a ja naprawde sam nie wiem czmeu jestem taki zamyslony. Mam 22 lata, od 6 tygodni jestem na urlopie, po nowym roku wyjezdzam do pracy za granice i bardzo czekam na moment wyjazdu. Praca w polsce mnie nie satysfakcjonowala finansowo. Przez dlugic zas palilem codziennie marihuane teraz robie sobie tyg. przerwy czy to moze miex zwiazek?

Ludzie używają/nadużywaja środki psychoaktywne dlatego, że zmieniają szybko nastrój.
Jest to pulapka narkotyku. Najpierw używa się dla przyjemności, potem walczy się o wyjście z "doła" i utrzymanie "jako takiego balansu"...
Dostęp do "trawki" jest łatwy także w innych krajach, wszędzie możliwe jest autodestrukcyjne zachowanie.
Pozdrawiam. JW

Witam Pana Serdecznie,

Z Pana opisu wnioskuję, że być może Pana obniżony nastrój wynika ze zbliżającej się rozłąki z Pana Rodzicami? - do refleksji.

Życzę Panu tylko pomyślności,
Irena Mielnik-Madej