Opuchlizna po operacji śródręcza i ćwiczenia przywracające sprawność

4 tygodnie temu miałem operacja prawej ręki śródręcza ile będzie mi się utrzymywała opuchlizna i jakie mam stosować ćwiczenia żeby ręka wróciła do pierwotnej sprawności PROSZĘ O POMOC

Jeśli chodzi o ćwiczenia trudno jest mi ocenić bez szczegółowego badania oraz bez zapoznania się ze specyfiką operacji jakie ćwiczenia byłby dla Pana wskazane. Warto skonsultować się z lekarzem i fizjoterapeutą.