Osłabienie i uczucie ciężkiej głowy przy Euthyroxie

Witam! Mam 38 lat,jestem meszczyzna. Rok temu zdiagnozowano u mnie niedoczynnosc tarczycy, ostatnie badania wykazaly,ze TSH jest w normie,jednak nadal przyjmuje euthyrox 125. Oprocz tego,od okolo 4 miesiecy lecze sie na niby nerwice, przyjmuje lorezepam i cymbalta 60. Ogolnie czuje sie nieco lepiej ale glownie godzine/dwie po przebudzeniu, jest zle. Jestem mocno oslabiony i mam strasznie ciezka glowe oraz czasami jakby zatkane uszy. Glowa z rana jest szczegolnie ciezka. Co to moze byc ? Dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Euthyrox należy przyjmować mimo wszystko. Wspomniane objawy mogą być skutkami niepożądanymi leków psychiatrycznych.