Owrzodzenie narządów płciowych i pieczenie

Witam!

Mam 23 lata, mam bardzo poważny problem. Obecnie przebywam za granicą, w UK i nie mam jak skontaktować się ze specjalistą. Problem polega na tym, iż od kilku dni cierpię na owrzodzenie narządów płciowych. Przynajmniej ja tak sądzę po wielogodzinnym szukaniu w internecie oraz obserwowaniu własnego ciała. Najpierw było to swędzenie, pieczenie, nie widziałam żadnych zmian, więc myślałam, że to minie, natomiast z dnia na dzień przybywało więcej krost napełnionych białą cieczą. Najpierw była jedna krostka, teraz jest ich więcej na wargach sromowych, przy wejściu pochwy i w stronę odbytu oraz parę pęcherzyków w środku. Ból i pieczenie jest nie do wytrzymania, nie mogę chodzić, schylać się, mam problemy z oddawaniem moczu.

Dodam, że mam stałego partnera od 2 lat, który raczej nie jest zarażony. Czasami występowały u niego krosty na pośladkach i udach, pojedyncze, bolesne bąble z białym czubkiem. Nie wiem czy ma to coś wspólnego. Ponieważ współżyjemy od 2 lat i nigdy nie występowały u mnie żadne problemy z tym związane. Nie biorę żadnych środków antykoncepcyjnych ani prezerwatyw. Wczoraj miałam gorączkę i osłabienie organizmu. zamówiłam lek online Heviran oraz smaruję maścią Clortimazolum. Dziś dostałam spodziewanej miesiączki, jest ona znaczniej bolesna i obfita niż zawsze. Na razie jakoś to wytrzymuję, w Polsce mogę być dopiero w czerwcu. ;( Proszę o odpowiedź.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Witam serdecznie!

Niestety niemożliwe jest ustalenie etiologii zmian jedynie na podstawie subiektywnego opisu pacjentki. Opis sugeruje zakażenie, najprawdopodobniej wirusem opryszczki. Nie umiem jednak jedynie na podstawie opisu jednoznacznie powiedzieć, czy mamy do czynienia z infekcją wirusową czy bakteryjną. W obecnej sytuacji wskazana byłaby wizyta u ginekologa. Przyjmowanie wszystkich dostępnych Pani leków do leczenia infekcji narządów płciowych nie ma większego sensu. Takie postępowanie może jedynie zaburzyć mikroflorę i powodować dalsze nadkażenia. Pozdrawiam