Pieczenie języka po lekach wziewnych

dzien dobry od 10 mc przyjmuje regularnie leki wziewne budezonid fostex formoterol oraz zafiron ostatnio przy nasileniu astmy robie wziewy z 15 kropli z berodualu w nebulizatorze od 2 dni okropnie piecze mnie jezyk nie mam na nim bialego nalotu nie wiem co z tym robic prosze o pomoc

Witam,
możliwe że rozwija się infekcja grzybicza i jeszcze nie widać nalotu.
Proponuję pójść do lekarza prowadzącego, aby obejrzał język i ewentualnie zlecił leczenie