Podnoszenie ciężkich rzeczy a bolesność kręgosłupa

witam od kad zaczełam dzwigac córke pojawiły sie problemy najpierw ból i obrzek ledzwi gdy to sie skonczyło to zaczeły bolec stopy potem zebra po prawej stronie choc tam mam skolioze i na koncu nadwyrezony objczyk przy mostku pojawiło sie zgrubienie ale teraz juz mniej boli.badania krwi i ob miałam robione po tym bólu ledzwi i wszystko w normie.czy to mozliwe ze tak sie przeciążyłam jestem bardzo szczupłaczesto córke nosiłam na rekach.czy to minie?wszystkie bóle trwaja od kad córka sporo wazyła

Aleksander Ropielewski

Bardzo możliwe, że opisane dolegliwości pojawiły sie w wyniku przeciążenia kręgosłupa. Sugeruję kotnakt z ortopedą celem ustalenia przyczyny dolegliwosci bólowych i właściwego leczenia.