Bolesność brzucha a niezabezpieczony stosunek i ryzyko ciąży

Witam u mnie stosunek odbył sie 31 grudnia, tydz po mialam dziwne bole w dolnej czesci brzucha i krzyza ktore trwaja az do dzis,czy jest mozliwosc zeby po tyg mialam jakies objawy ciazy? dodam ze mam 28 dni cyklowe ktore trwaja 4 dni . stosunek odbył sie bez zabespieczenia ale skonczył w gumie na koniec. prosze o odpiwiedz?

Małgorzata Panek

Czas pojawienie się objawów ciąży jest indywidualny, jednakże jest to okres dłuższy niż kilka dni.
Radziłabym wykonać test ciążowy po 10-14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia.
Pozdrawiam