Uczucie samotności i myśli samobójcze u 18-latki

Mam 18 lat. Nie mam już siły by żyć. Godzinę temu byłam bliska podcięciu sobie żył ale stchórzyłam. Niewiem gdzie szukać pomocy. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, nie mam sił do zycia, kazda czynnosc wymaga ode mnie ogromnego wysiłku. Czuje samotnosc i beznadziejnosc. Nic nie jem od 4 dni. Sądze że mam depresje. Chce to wszystko powiedziec rodzicom ale boje sie. Niewiem co mam ze sobą zrobic, gdzie szukac pomocy. Ten stan trwa od 4 miesiecy. Jestem przerazona tym co sie ze mna dzieje.

Jak najszybciej zgłoś się po pomoc i leczenie na oddziale szpitalnym (np. Klinika psychiatrii dorosłych na ul. Szpitalnej). Nie możesz lekceważyć swojego stanu, a tam uzyskasz pomoc.

Dzień dobry!

Numery anonimowego, bezpłatnego telefonu zaufania to 116 111 oraz 116 123.
W każdej chwili może Pani także zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, lekarza psychiatry lub psychologa w swoim mieście.

Pozdrawiam!