Powiększenie ust a mezoterapia mikroigłowa

Witam ,wczoraj zrobilam sobie mezoterapie mikroiglowa od 0,5 milimetra do 1,5 , i na to 15 % kwas glikolowy chyba tak zwany TCA, kiedy najszybciej moge zrobic sobie zabieg powiekszania ust , wypelnienia zmarszczek na twarzy kwasem hialuronowym i botoksem ? dziekuje i pozdrawiam .

Szanowna Pani
Tca to kwas trójchlorooctowy jest zabiegiem zupełnie innym dużo bardziej agresywnym niż kwas glikolowy.Czas gojenia się skóry po tym zabiegu to minimum 14 dni jeśli był łączony z inną techniką dłużej. Może Pani wykonać kolejny zabieg po całkowitym zagojeniu skóry tj ok 21 dni.Pozdrawiam

Po 7-10 dniach można wykonać wymienione zabiegi, ale najlepiej odpowie Pani lekarz do , którego Pani chodzi na zabiegi.

Peeling glikolowy to nie jest tca- trójchlorooctowy. I peelingów po mezoterapii nie powinno się wyonywać, lepiej przed.