Powiększone węzły chłonne po lewej stronie szyi

Witam, Mam 25 lat. Około dwóch miesięcy temu zauważyłem 4 powiększone węzły chłonne po lewej stronie szyi oraz jeden w okolicy lewego obojczyka. Węzły były przesuwalne i bolesne przy samodzielnym badaniu ich przesuwalnosci. Czułem się wtedy ogólnie dobrze i nie odczuwałem infekcji. Węzły zniknęły z wyjątkiem jednego na szyi, którego mam do dzisiaj. Nie boli, ale nadal się przesuwa. Ostatnia morfologia w normie jednak badanie było w lipcu 2015. Czy to powód do niepokoju? Pozdrawiam i dziękuję

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyczuwa Pan zapewne zwapniały węzeł chłonny (pozostałość po infekcji), sugeruję powtórzyć morfologię i dla pewności rozważyć wykonanie usg tego węzła.
Pozdrawiam