Powstawanie nowych rozstępów

Od ponad roku co chwilę robią mi się nowe rozstępy. Dosłownie wszędzie.Mam 22 lata.Pierwsze pojawiły się w okresie dojrzewania i to rozumiem bo rosłam ale teraz! Moja waga jest cały czas taka sama, nie byłam w ciąży. Kremy nie pomagają. Codziennie widzę nowy rozstęp co jest tego przyczyną? Czy mam za mało kolagenu?Czy da się go zmierzyć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.