Poziom hormonów u 20-latka

Witam! Jestem mężczyzną lat 20 lat. Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek miał badanie poziomu swoich hormonów (poza TSH, który z tego co mi wiadomo wyszedł dobrze). Jestem zwykle dość nerwową osobą, w sensie, że bardzo łatwo dopada mnie stres w zwykłych sytuacjach. Do tego zwykle łatwo przeskakuje ze złego samopoczucia w dobre. Czuje się niestabilny emocjonalnie. Czy w takim wypadku powinienem udać się do endokrynologa? A jeśli tak, to jakie badania powinienem zrobić przed wizytą?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza psychiatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.