Pozytywny test ciążowy, ból brzucha i brak bólu piersi

Witam zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie ale wogóle nie bolą mnie piersi i nie są powiększone i chwilami boli mnie brzuch dołem czy coś nie tak z moją ciążą proszę o odpowiedz

Nie wiem na jakiej podstawie uważa Pani że z ciążą jest coś nie w porządku. Wczesne objawy ciąży mogą się pojawiać w różnym terminie i nie zawsze są nasilone. Aby uzyskać większą pewność proponuję wykonać badanie USG ok. 7 tygodnia ciąży.