Problem z erekcją, jednakże natury odwrotnej niż zazwyczaj

Zwykle pojawiają się na forach problemy z erekcją, związane z jej brakiem lub ograniczeniami. Ja mam natomiast uciążliwy dla mnie, dokuczający znacznie w kontaktach z płcią przeciwną bądź w ogóle w momentach ekscytacji/ podniecenia, problem przeciwny. Zbyt często doświadczam erekcji, często powodowanej niewielkimi podnieceniami. Mam 23 lata (mężczyzna), nie mam dziewczyny. Życie studenckie jest bogate, nierzadko przytuli się jakąś dziewczynę, pobędzie blisko [w sensie dosłownym]. I tu się pojawia problem, bowiem chciałbym by przebiegało to normalnie, podniecenie rzecz jasne chyba jest, sądzę, sprawą naturalną; ale, gdy podczas przytulania wiecznie pojawia się wzwód/ erekcja to nie jest chyba normalne. Mam za sobą sytuacje [l.mn.], gdy kontakt z dziewczyną (wspólna noc, w sensie po prostu leżenia w objęciach koło siebie) powoduje długą erekcję (nie tylko na początku) - jest to uciążliwe i powoduje również przyznam stres, że może być wyczute przez taką dziewczynę i źle odebrane. Drugą sprawą z tą związaną jest wydzielanie kleistej przezroczystej w takich sytuacjach mazi (produkuje ją prostata, z tego co się zdążyłem zorientować) - odczuwalne i jeszcze bardziej sprawia, że problem jest dla mnie uciążliwy. Dla wyjaśnienia dodam, że w wieku 17-21 lat przechodziłem masturbacje (kilka razy w tygodniu, później w miesiącu), do dziś zdarza się to 2/3 razy na miesiąc, na 3 miesiące. Ze względu też na mój światopogląd staram się zupełnie od tego powstrzymać do czasu małżeństwa, pojawia się wiec też - wiem, że takie informacje mogą mieć znaczenie - stres/ wyrzuty sumienia po tych czynnościach. Przechodzę też tzw. mokre sny (raz na dwa miesiące, czasem po podnieceniu dziennym, lecz czasem zdawałoby się bez żadnego powodu [??]). Chcę, nie ukrywam. normalnie funkcjonować, szczególnie w towarzystwie dziewczyn, szczególnie przyszłej dziewczyny i kontakcie w przyszłości. Będę więc bardzo wdzięczny za odpowiedź: Jak mogę ograniczać/ co zrobić by nie nękała mnie 'niepotrzebna' erekcja? Jakie leki mogą pomóc/ można stosować, zakupić [gdzie..?] w sensie doraźnym/ na daną chwilę? Pozdrawiam serdecznie
23 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie, przyczyną Pańskich "dolegliwości" (choć to słowo jest z pewnością nadużyciem) jest po prostu niezaspokojony popęd seksualny. Oczywiście nie jest to patologią, co za tym idzie nie podlega leczeniu. Ma Pan dwa wyjścia ze swojej sytuacji: albo zaspokajać popęd regularnie (poprzez masturbację, stosunek seksualny) albo się pogodzić z występującymi w niechcianych momentach erekcjami i zmazami nocnymi.