Problem z miesiączkami po dwóch poronieniach

Witam mam problem z moimi miesiączkami jestem po 2 poronieniach i stwierdzono u mnie nadczynność tarczycy ( hasimotto ) brałam euthyrox 25 teraz ginekolog zmienił mi na 75 1x05tabletki mówiłam mojemu lekarzowi ze moje miesiączki się zmieniły sa skąpe trwają ok 3-4 dni a jak przed braniem tabletek na tarczyce to wkładek zmieniałam ok 6 a teraz to ok 2,3 dziennie lekarz mówi żeby na razie się nie przejmowała czy ma racje czy mam iść do innego lekarza

Dzień dobry, w Pani przypadku mówimy o niedoczynności tarczycy, proszę dalej stosować lek, dawka jest niewielka. Jeżeli sytuacja Panią niepokoi proszę udać się do ginekologa celem badania.