Problem z osiągnięciem orgazmu u 18-latki

witam. mam problemy z osiągnięciem orgazmu. mam 18 lat. nie raz masturbowałam sie czy moj chłopak robił mi minetke czy palcówke. jednak nic to nie dało, nikty nie miałam orgazmu łechtaczkowego nie mówiąc juz o innym. czasem potrafiłam zadowalac sie do godziny dosc intensywnie, jednak czułam ze chce wiecej. co mam zrobic by szczytowac? czy mam jakies zaburzenia?

We Wrocławiu jest seksuolog psycholog dr Szczerba i dr seksuolog ginekolog dr Smoliński, w Katowicach
pani dr seksuolog w Poradni Julia oraz dr seksuolog ginekolog A.Sipiński.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Witam !
To, że nie odczuwasz orgazmu nie jest zaburzeniem i natomiast zdolność do osiągania orgazmu jest procesem i trzeba się tego nauczyć. Proces ten może być bardzo rożny , bo jest to zależne od pani stref pobudzania. aby wszystkie te pani zapytania kompleksowo wyjaśnić proszę umówić się z seksuologiem w swoim miejscu zamieszkania.
pozdrawiam