Problem z utrzymaniem erekcji u 20-latka

Witam, mam problem z utrzymaniem erekcji.wczoraj uprawiałem pierwszy seks, partnerka była ciasna, co spowodowało trochę stresu.Spędziliśmy sporo czasu zanim penis wszedł i utrzymał się. Przeważnie było tak że nie wchodził, i opadał, myśle że przez wyginanie go/ściskanie, lub tak że wszedł i po chwili nie był w pełnej erekcji, a przy próbie ruchów żeby go 'obudzić' wypadał z pocwy. Koniec końców udało się. Dzisiaj w ogóle się nie udało.Na starcie było za ciasno. Potem penis zaczął opadać.Pomocy

Aleksander Ropielewski

Nie wiem dokładnie czy problemem jest niedopasowanie anatomiczne Pana i partnerki czy też niewłaściwe nawilżenie, które powoduje ból podczas stosunku i w związku z tym zaburzenia erekcji. Jeżeli problem polega w nawilżeniu należy skupić się bardziej napodnieceniu partnerki i wydłużeniu gry wstępnej. Jeżeli problemem jest anatomiczna niezgodnośc rozwiązaniem mogą być odpowiednie pozycje seksualne.

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego dla większości osób wiążą się z różnego rodzaju trudnościami. To naturalne. Zazwyczaj z czasem, rosnącym doświadczeniem, regularnym współżyciem (nie zbyt rzadkim, ale też nie za częstym), dobrą atmosferą w związku i pozytywnym nastawieniem - trudności mijają.

Pozdrawiam!