Problemy z krtanią u dziecka

Witam Chcialam sie dowiedziec czy mogę wyjsc z dzieckiem na spacer jesli ma problemy z krtania.. Lekarz powiedzial ze to jakies wirusowe .. W poprzednia noc nam sie troche dusil dostal sterydy w zastrzyku od wczoraj inhaluje go inbbudem juz sie nie dusi tylko kaszle i slychac ze sie odrywa. Goraczki nie ma ..

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli nie ma gorączki to można, chłodne powietrze dobrze mu zrobię, orosze także często wietrzyć jego pokój.
Pozdrawiam