Problemy z tętnem i oddychaniem

Witam.3 lata temu miałam kłopoty z tętnem,utrzymywało się na poziomie 120-140,miałam trudności z oddychaniem i zdarzało się zasłabnąć.Przestałam pic kawe i ój stan się poprawił,lecz później to wróciło.Byłam u psychologa z nerwica i znowu na chwile wszystko przeszło.Podobnych problemow juz prawie nie mam,ale zaczelam bać sie prawie każdego ś lokomocji ze strachu przed wypadkiem i czasami czuje sie slabo, kreci mi sie w glowie i mi niedobrze caly dzien. Klopoty przechodza kiedy jestem z chlopakiem

Przede wszystkim pogodnych i zdrowych świąt
Radziłbym z powrotem podjąć terapię u psychologa lub lepiej u psychoterapeuty, ale to nie jest sprawa, którą załatwi jedna wizyta tylko kilka lub kilkanaście.
Pozdrawiam serdecznie