Próby samobójcze i alkoholizm

witam mam 43 lata pije od 14 roku zycia do tego dochodza narkotyki ,jestem po kilku probach leczenia z roznym dla mnie i rodziny skutkiem ,ubieglego roku po rozwodzie z zona poszedlem po bandzie ciagi miesieczne tygodniowe dzienne mieszane z narkotykami odbija mi depresja obojetnosc proby samobujcze nie widze dla siebie ratunku nie wiem co dalej robic mieszkam od roku z rodzicami dom wynajolem poniewaz nie moge utrzymac zadnej pracy ,brak znajomych cofniecie sie rodziny co robic

Dzień dobry,

Pomoc możliwa jest wyłącznie wtedy kiedy chce Pan zmienić swoje życie.
Nie pisze Pan na czym polegało leczenie, co to było i gdzie, co udało się Panu zrealizować, jak długo trwało ?
Najpierw powinien Pan udać się do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może ocenić JAKA forma / metoda leczenia będzie dla Pana najlepsza/możliwa.