Prośba o interpretację wyników reakcji immunohistochemicznych

Witam, Zdiagnozowano u mnie Chłoniaka z dużych limfocytów B. Proszę o interpretację wyników reakcji immunohistochemicznych: CD20(+), CD3(-), CD30(-), AE1AE3(-), TTF-1(-), EMA(-), ALK-1(-), indeks Ki-67 ok. 60%. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Ten wynik należy interpretować biorąc pod uwagę reszte Pana wyników. Określa on dokładnie typ chłoniaka. Proszę udać się z ni do specjalisty hematologa, który ma całą Pana dokumentację.