Proszę o interpretację morfologii krwii

Witam, mam 22 lata, 1,5 roku temu przechodziłem mononukleozę zakaźną. Ostatnio czuję się źle i zrobiłem badania. Czy wyniki są złe? Wbc 4,66, rbc 5,37, hgb 15,07, htc 45,17, mcv 84,19, RDW 12,80, LY 53,5, MO 10,90, NE 30,10, EO 4,8. Dziękuję z góry za odpowiedź.
22 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

W morfologii zwraca uwagę zwiększenie odsetka limfocytów, a zmniejszenie granulocytów obojętnochłonnych wśród krwinek białych. Bezwzględna liczba limfocytów obliczona na podstawie powyższych danych jest prawidłowa, granulocytów obojętnochłonnych natomiast - nieco obniżona. Analizatory automatyczne nie pozwalają jednak na dokładną analizę układu białokrwinkowego - w tym celu należałoby wykonać rozmaz ręczny krwi.

Pozdrawiam.