Przepuklina po cesarskim cięciu

Witam ginekolog podczas wizyty kontrolnej po cc badał brzuch i powiedział że przepuklinę mam i kazał iść do internisty więc byłam fakt potwierdził tę przepuklinę ale chyba sam dokładnie nie wiedział czy pępkowa czy brzuszna bo nie powiedział stanowczo co i jak ,sama przeczytałam to i zapytałam że jak będę tyć to mam przyjść -no Tak i koniec tematu! Nie wiem co dalej bo gdy przestałam karmić automatycznie brzuch mi wyskoczył i nie chce się wchłonąć fałdka nad blizną po cc- warzę 58kg wzrost 155

Witam.
Jeśli przepuklina jest w rzucie blizny po cc, to jest to przepuklina w bliźnie pooperacyjnej. Jeśli w okolicy pępka, jest to przepuklina pępkowa. Proponowałbym zrobić z tym porządek póki nie ma objawów bo będzie się to powiększać i będzie gorzej. Proszę się zgłosić do poradni chirurgicznej. Chirurg powie co z tym dalej zrobić bo internista się tym nie zajmuje. Pozdrawiam i życzę zdrowia

Szanowna Pani,
W opisanej przez Panią sytuacji jedynie chirurg plastyczny jest w stanie przywrócić wygląd Pani brzucha po ciąży do akceptowalnego wyglądu płaskiego atrakcyjnego brzuszka. Tak aby mogła Pani odważnie pokazać się na plaży w dwuczęściowym kostiumie
Najlepiej zrobi Pani zapisując się u mnie na konsultację, w trakcie której uświadomi sobie Pani co i jak można poprawić i przede wszystkim pozbyć się problemu w komfortowych i bezpiecznych warunkach jakie oferuje moja praktyka.
Dla potwierdzenia zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej
www.drjaworowski.pl
i osobistego kontaktu i konsultacji
kontakt@drjaworowski.pl