Rozległe blizny bo wytrzewieniu jelit

Witam.Moja córka urodziła sie z wytrzewieniem jelit w wyniku operacji na brzuchu ma rozległe blizny których sie wstydzi -czy mozna coś z tym zrobić przez wiele lat nie miała wogóle pępka przeszła juz dwie korekty blizn w szpitalu dzieciecym ale jej brzuch nadal wygląda okropnie

Szanowna Pani - "okropnie" to niedookreślone słowo:( byłbym w stanie cokolwiek więcej powiedzieć po przesłaniu do mnie zdjęć.
Jest wiele możliwości ich korekcji - podcinanie, laser frakcyjny, ponowna operacja, etc.
Bardzo proszę o kontakt: instytut@medyczne-fbi.pl

z pozdrowieniami

Szanowna Pani,
W opisanej przez Panią sytuacji jedynie chirurg plastyczny jest w stanie przywrócić wygląd brzucha Pani córki po takich przejściach do akceptowalnego wyglądu płaskiego. Tak aby mogła Pani odważnie pokazać się na plaży w dwuczęściowym kostiumie
Najlepiej zrobi Pani zapisując się u mnie na konsultację, w trakcie której uświadomi sobie Pani co i jak można poprawić i przede wszystkim pozbyć się problemu w komfortowych i bezpiecznych warunkach jakie oferuje moja praktyka.
Dla potwierdzenia zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej
www.drjaworowski.pl
i osobistego kontaktu i konsultacji
kontakt@drjaworowski.pl