Przestałam żywić jakiekolwiek uczucia do męża, jestem załamana, ponieważ od ponad roku nie śpimy ze sobą

Mam poważny problem: od pewnego czasu nie czuję miłości i pociągu seksualnego do męża. Jest mi bardzo ciężko żyć tak dalej. Mąż jest również załamany tą sytuacją i mimo podejść do mnie, nic to nie daje, jest jeszcze gorzej. Odpycha mnie to, co kiedyś przyciągało! Czy moje małżeństwo jest już skończone??? Proszę, pomóżcie mi, potrzebuję ratunku!!!

ponad rok temu

Witam Panią!

Przyczyn takiego stanu rzeczy może być bardzo wiele. Opisała Pani problem bardzo skrótowo, dlatego nie mam możliwości udzielenia wyczerpującej odpowiedzi.

Sugerowałabym, aby zapisała się Pani z mężem na terapię małżeńską, która pomoże Państwu w dotarciu do źródła problemu oraz wyposaży w konkretne metody pracy nad umocnieniem Państwa relacji.

Pozdrawiam.