Przezroczysty kolor spermy

Witam. Mam bardzo wazne do was pytanie, mam 32 lata i chodzi o moj kolor spermy od czasu do czasu sie masturbuje ale bez przesady ,tak samo jest gdy uprawiam seks z moja dziewczyna ,moja sperma jest przezroczysta i odkad pamietam to zawsze taka byla no moze z 10 lat temu i byla koloru bialego i czy to moze byc spowodowane przez stres bo slabo odporny na niego jestem .Prosze o odpowiedz.

Dzień dobry.

Opierając się na Pańskim opisie, sugerowałbym zbadanie spermy pod kątem jej jakości. Przezroczysta sperma może wskazywać np. na niewielkie ilości zawartych w niej plemników.

Pozdrawiam.