Przykurcz w łokciu a odpowiednie działania

Przykurcz w łokciu/problem z wyprostem lewej ręki. Jestem po wypadku komunikacyjnym. Czucie w lewej ręce wraca do normy, co prawda brak w niej jeszcze siły, ale potrafię już wykonac wiekszośc ruchów. Problem występuje kiedy chce wyprostowac ręke. Ogranicza mnie chyba ścięgno, czuje jakbym chciała sobie coś rozerwac na siłe. Czy wyprost po rehabilitacjach wróci do normy?

Piotr Pilarski

Rehabilitację są potrzebne. Nie ma gwarancji, że wszystko wróci do normy jednak w pewnym stopniu objawy ustąpią.

Pozdrawiam.