Ryzyko ciąży po dotykaniu i pettingu

Witam,ostatnio uprawiałam peeting z partnerem-dotykaliśmy się nawzajem,starałam się aby partner nie dotykał mnie jeśli dotknął siebie,jednak pod wpływem chwili nie byłam w stanie kontrolowac tego w pelni. Doszlo do wytrysku-po wytrysku partner mnie nie dotykal,po jakims czasie doszlo do drugiego wytrysku-rowniez mnie nie dotykal.po wytryskach mylismy rece i po ostatnim wytrysku czlonka i juz sie nie dotykalismy.Czy istnieje mozliwosc ciazy jesli po wytrysku partner mnie juz nie dotykal?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Cąża w tym przypadku jest mało prawdopodobna, niemniej jednak nie mogę jej obiektywnie wykluczyć. Petting może stwarzać pewne ryzyko zajścia w ciążę.