Silne drętwienia prawej części twarzy... Co robić?

Witam, mam 31 lat. Od 5 miesięcy strasznie drętwieje mi prawa część twarzy. Praktycznie jest ono non stop. Budzę się i zasypiam z nim... Promieniuje do głowy i takie dziwne uczucie powoduje. Przeszłam przez 5 neurologów, tk. głowy wykazało niewielkie zaniki korowe w czole!!! Badania wszystkie OK... Mam dwójkę małych dzieci, przeszłam dość dużo tragedii w swoim życiu, ale nie mam już siły walczyć z tym okropnym uczuciem! Biorę tabletki nasenne,ale to pomoc na krótki czas... Co robić!? Pozdrawiam.

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani!

Nie napisała Pani, jaka dokładnie diagnostyka neurologiczna była przeprowadzona w Pani przypadku. Drętwienie twarzy, które Pani odczuwa, wymaga szerokiej daignostyki, nie tylko badań obrazowych głowy. Niewątpliwie lekarzem specjalizującym się w leczeniu podanych przez Pania objawów jest neurolog. Proszę napisać wiecej o wykonanych badaniach i udać się na konsultację neurologiczną, najlepiej w szpitalu z szerokim zapleczem diagnostycznym.