Silny ból głowy, mroczki przed oczami i światłowstręt

Witam mam dziwną dla mnie sytuacje w czerwcu bylam na wakacjach we wloszech i wtedy zobilo mi sie pierwszy raz takie cos... mroczki w oku silny ból głowy i odruch wymiotny trwalo to ok 8 min i przez reszte dnia towarzyszyl bol glowy ! druga sytuacja rowniez we wloszech to tak silne mroczki z bolem glowy i dodatkowo swiatlowstret trwalo to ok 30 min i pozniej rowienz silny bol glowy. wczoraj mialam dokladnie to samo jak za 1 razem... no i srednio 5 dni w tyg boli mnie glowa! pomocy !!

Milena Lubowicz

Objawy mogą wskazywać na migrenę. Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub neurologa.
Pozdrawiam