Skręcenie stawu skokowego a gips

2 tygodnie temu stwierdzono złamanie 5 kosci srodstopia oraz skrecenie stawu skokowego. dzisiaj bylam na kontroli po czym lekarz nie robiąc mi zadnego przeswietlenia scisna raz powiedzialam ze nie boli, pozniej scisna zdecydowanie mocniej no i zabolało ( stopa nie miała zadnego obrzeku czy zasinienia), miałam zalozoną longetę a teraz na kolejne 2 tygodnie włozył mi w normalny gips czy zrobił to slusznie czy lepiej wybrac się do innego specjalisty? prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię udzielić jednoznacznej odpowiedzi bez szczegółowych informacji odnośnie złamania i możliwości przeprowadzenia badania.