Spłycenie fizjologicznej lordozy i prawostronna skolioza

odcinek szyjny kregosłupa Spłycenie fizjologicznej lordozy szyjnej, prawostronna skolioza Krazki miedzykregowe C6/C7/Th1 tworza podwiezadłowe wypukliny dokanałowe, ktore wraz z nawarstwieniami kostnymi uciskaja worek oponowy oraz powoduja obustronne spłycenie zachyłkow bocznych ze spłyceniem rezerwy płynowej w przedniej czesci worka oponowego. odcinek piersiowy kregosłupa Esowate skrzywienie kregosłupa TH-L z rotacja trzonów wzdłorz osi długiej. Spłycona fizjologiczna kifoza piersiowa.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie powyższego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie.