Spowolnienie wzrostu kości długich u płodu w 30 tygodniu ciąży

Dzień dobry, jakie mogą być skutki spowolnienia wzrostu kości długich u płodu po 30 tygodniu ciąży? Wcześniej moje dziecko mieściło się w normie. W tej chwili wymiar FL jest na granicy 5 centyla. Czym może to grozić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie fragment opisu badania trudno jest określić potencjalne zagrożenia. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.